Püre Makinası - P3


P3 püre makinası, yağlı ve kuru gıdalardan saatte 1 ile 2.000 kg arasında püre yapabilmektedir. P3 makinasında P1 püre makinalarının aksine hammaddelerin kavrulma ihtiyacı bulunmamaktadır. Makine ile çeşitli ürünlerden püre yapılırken çekilmiş olan videolarımızı web sayfamızda ya da “Karaerler Makina” youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

P3 püre makinasının kullanımı ve temizlenmesi çok kolay olup işyerlerinde ve fabrikalarda çokça tercih edilmektedir. Bu makine ile şu hammaddelerin püresini çıkartabilirsiniz: Ceviz, Yer Fıstığı, Antep Fıstığı, Fındık, Haşhaş, Menengiç, Badem, Sacha Inchi, Hindistan Cevizi, Kayısı Çekirdeği, Kuru Üzüm, Kuru Kayısı, Kuru İncir, Avocado, Zgougou, Dates (without seed) vb.

Uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Çevrimiçi teknik servis her zaman mevcuttur. Makinenin tek üreticisi Karaerler Makine’dir, yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz »

P1 Püre makinalarımız, Türkiye’de sınıfında TEK PATENTLİ MAKİNA’dır. Püre makinalarının ISO, CE ve Uygunluk Sertifikaları ve Yerli Malı Belgeleri mevcuttur.

yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail